V našich kuchyních používáme mimo jiné výsuvné Box systémy Merivobox

Čvn 2, 2023

Nabízet rozmanitost je tak snadné. Nová platforma MERIVOBOX to umožní: zásuvky a výsuvy pro všechny požadavky – zpracování i montáž jsou nanejvýš snadné. Vychutnejte si funkce, propracované do naprosté dokonalosti – současně i s estetickou stránkou, která vyhovuje nejvyšším nárokům. Stručně řečeno, s MERIVOBOX můžete realizovat své nápady.

Výjimečný design 

Charakteristický vzhled s jasnými liniemi, jedinečná řeč tvarů a forem – proto je MERIVOBOX nezaměnitelný. Výrazná linie, která udává tón, podtrhne fascinující lom světla na bočnici.

Přesvědčivá funkce 

Inovativní L profil korpusové lišty zajistí u MERIVOBOX zcela mimořádnou stabilitu. I plně naložený MERIVOBOX přesvědčí a zaujme v každé situaci. Vysoká stabilita čel přináší vznosný, synchronizovaný lehký chod a rozkrývá nové možnosti v oblasti designu kuchyně – můžete zcela bez problémů kombinovat vysoká čela s nízkými bočnicemi. 

Dokonale promyšlené zpracování 

Díky důslednému konceptu platformy je možné realizovat rychle a snadno jakoukoliv variantu MERIVOBOX. Tento Box systém se pyšní jednoduchými, dobře označenými a lehce přístupnými možnostmi seřízení ve 3 směrech, které jsou u všech bočnic stejné. 

Co se týče horních skříněk, používáme v kombinaci s klasickým otvíráním velice komfortní a pohodlné výklopy AVENTOS.

Systém výklopů AVENTOS přináší do horních skříněk vysoký komfort pohybu. Dokonce i otvírání velkých a těžkých výklopů je snadné jako hračka. Přitom oceníte i mimořádnou praktičnost systému AVENTOS, protože se uživatel může u nábytku volně pohybovat bez rizika, že by se o čílka uhodil do hlavy. AVENTOS pro uživatele nábytku přináší prostor bez překážek a volnost pohybu. Při práci v kuchyni můžete nechat výklop otevřený bez jakéhokoli omezení.

Sledujte nás