O nás

Jsme rodinná firma, která působí na našem trhu již od roku 1994.

Během našeho působení (nejen na Třinecku, ale v celé republice) máme za sebou dlouhou řadu realizací nejen kuchyní, ale i realizací v prostorech plynule přecházejících z kuchyňské části – otevřené prostory spojené s obývací částí, jídelnou apod.

Kuchyně = středobod každé domácnosti
 
V kuchyni se dnes žije, je to středobod každé domácnosti.
Kuchyň by měla být příjemným místem ke stolování, k posezení s přáteli, ale především místem k pohodlné a radostné přípravě pokrmů.
Tuto rovnováhu mezi designem a praktickým rozvržením skříněk a různých komponentů naleznete díky odbornému zpracování návrhu vašeho kuchyňského prostoru.
Součástí grafického zpracování 3D návrhu je i technická dokumentace pro realizační firmy (elektřina, plyn, voda, odpad atd.)
 
Najdete u nás nepřeberné množství dezénů povrchových úprav, vestavných i volně stojících spotřebičů a dalších doplňků do kuchyně.
Špičková kvalita je pro nás samozřejmostí. V naší nabídce najdete čisté linie designové kuchyně s bezúchytkovým nebo elektrickým otvíráním dvířek, nebo jednoduché rovné linie moderní kuchyně s hladkými dvířky a v neposlední řadě tradiční rustikální kuchyně, ovšem v moderním pojetí co se týče vnitřního vybavení, špičkového kování a moderními spotřebiči v rustikálním stylu.
Jsme věrni našemu přesvědčení – Kvalita je nejlepší reklamou a doporučením pro budoucí klienty.

Sledujte nás