Co o nás říkají naši zákazníci

S kuchyní jsme nad míru spokojeni, od výběru spotřebičů přes materiál až po realizaci naší kuchyně. Příjemný přístup a ochota ze strany firmy. Bydlíme 8 měsíců a za tu dobu jsme nenašli jediný nedostatek nebo cokoliv jiného, co bychom udělali jinak. Kuchyň je krásná, prostorná, prakticky uspořádaná s maximálním využitím každého prostoru.

Lucka Kyselá a Lukáš Pruchnický

Kuchyně je srdcem domova, proto jsem velmi ráda, že jsem se obrátila na rodinnou firmu Kuchyně KUBIK.

Asi by nebylo od věci poznamenat, že nejsem zrovna nejjednodušším zákazníkem. Z mých poměrně jasných a detailních představ se lidem nezřídka staví vlasy na hlavě. Nicméně přístup majitelů KK a jejich milé a vstřícné jednání mě přesvědčily, že jsem k realizaci kuchyně zvolila správnou firmu, která se nezalekne výzvy.

Věnovali mi trpělivě spoustu času při konzultacích a zaměřování, poradili, pomohli najít a vybrat materiály k mé naprosté spokojenosti. Vše bylo dokonale zorganizováno do nejmenších detailů. S velkým nasazením koordinovali termíny výroby i dodávky spotřebičů.

Montážní četa byla profesionální, rychlá a odvedla precizní práci.

Z konečného výsledku jsem opravdu nadšená. Nicméně služby Kuchyní KUBIK nekončí předáním kuchyně. Nikde jsem se doposud nesetkala se stejnou kvalitou následného servisu v případě poruchy spotřebiče nebo jakéhokoli problému, které zcela vyřeší za vás.

Kuchyním KUBIK patří mé upřímné poděkování a mohu je jen vřele doporučit!!!

Dana Olšovská

Vendryně